Huifkartocht met Pannenkoeken eten

U wordt ontvangen met koffie of thee met appelgebak bij restaurant "De 3 Ster" te Otterlo. Ongeveer een uurtje later halen wij u op met de luxe huifkar. We rijden dan eerst een stukje door oud-Otterlo.

Vervolgens rijden we door naar het bos. Onderweg kunt u genieten van het mooiste natuurgebied van Nederland aan de rand van de natuurpark de Hoge Veluwe. Het is een gebied waar de wilde paarden, de Schotse hooglanders en de wilde zwijnen leven. 

Midden in het bos wordt er een stop gemaakt om te genieten van het uitzicht, de natuur en even de benen te strekken.

Het is mogelijk dat wij Oud Hollandse spelletjes meenemen. Bijvoorbeeld stelten lopen, zaklopen, houten skies lopen en jeu de boules. Na een totale rit van ongeveer 1,5 uur brengen we jullie weer terug naar het restaurant.

Daar wacht jullie een compleet pannenkoekenmenu.

 
 

Het pannenkoekenmenu

We beginnen met heerlijke soep vooraf.pannenkoeken

Daarna volgt er een keuze uit 5 pannenkoeken, namelijk:

  • Naturel
  • Spek                                
  • Ananas
  • Gember
  • Appel


Als afsluiting staat er een ijsje te wachten! Voor de kinderen tot 12 jaar is er een apart kindermenu.

Een arrangement voor jong en oud!
 

Prijzen Arrangement Pannenkoeken Tocht

Huifkartocht met pannenkoeken arrangement
€ 26,95Per volwassene

Dat is inclusief:
1x Koffie/thee en appelgebak
Huifkarrit van ongeveer 1,5 uur
Het pannenkoekenmenu

€ 17,95Kinderen tot 12 jaar 
   
Optie bij dit arrangement

Dit arrangement is uit te breiden met diverse activiteiten zoals bijvoorbeeld een accordeonist, wandelen met de boswachter, boerenmidgetgolf, GPS Steptocht, wandeltocht of klootschieten, Oud Hollandse Spellen, Pijl- en boogschieten of Sumoworstelen.

 

Informatie, offerte of reserveren?

Wilt u dit pannenkoeken arrangement uitbreiden met aanvullende activiteiten, losse opties of wilt u weten of de door u gewenste datum nog vrij is? Maak dan gebruik van ons online formulier en zie gelijk wat de totale kosten bedragen voor deze huifkartocht met pannenkoeken arrangement.

   
 
   

Voorwaarden

Dit arrangement is te boeken vanaf 10 volwassenen. Bent u met minder volwassenen dan brengen wij hiervoor kosten in rekening. Na reservering ontvangt u van ons een factuur met een bevestiging. U dient 50% aan te betalen voordat de reservering definitief is. Het restantbedrag kunt u op de dag zelf contant betalen.
Bij annuleren binnen 48 uur voor vertrek dient u 50% van de kosten te betalen.
Bij annuleren binnen 24 uur voor vertrek dient u 100% van de kosten te betalen.

Voor prive-tochten of maatwerk arrangementen geldt een annuleringstermijn van 14 dagen.

Stel online uw eigen dag samen en vraag een gratis offerte aan of klik op onderstaande knop:

Vraag gerust een vrijblijvende offerte aan !

MetaCMS door WebTeam.nl & SEO door Metatags